21 marca 2014

naszą pasją są dzieci

Dawno nas nie było, ale już wracamy ze świeżą porcją informacji o naszym sklepie.Wraz z nadejściem wiosny, zawitała do nas firma Mulliculli a z nią to, co najlepsze dla naszych pociech.

Mulliculli powstało z miłości do dzieci i ich kreatywności. Celem Właścicielki, Gabrieli Misiewicz, jest dostowanie pokoju do wyobraźni maluchów. Pracuje ona nad tym, by ich pokoiki były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim sprawiały dzieciom prawdziwą radość i dawały pole do puszczenia wodzy fantazji. Co ważne, produkty Mulliculli są wykonane ze 100%-owej bawełny, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka i przyjazne środowisku. To nie wszystko, nie mają bowiem zamków, guzików ani rzepów, więc nasze maluchy (i my!:) śpią bezpiecznie.


Gabriela Misiewicz ukończyła Politechnikę Krakowską na wydziale architektury i urbanistyki. Jest architektem z zamiłowania i prawdziwej pasji, co w widoczny sposób przenosi na swoje projekty - można to zobaczyć w naszym sklepie MMDadak Kraków, który w całości jest jej autorstwa. Jako mama i miłośniczka ludzi młodszych i ludzi w ogóle, postanowiła spróbować stworzyć dla nich coś z miłością: coś, co spodoba się nie tylko innym rodzicom, ale także dzieciom. Stawia na oryginalność i funkcjonalność, jej projekty przemyślane są w każdym detalu, widać w nich dbałość o szczegóły i szczere zainteresowanie tematem.

Dzięki meblom i dodatkom firmy Mulliculli, tworzenie dziecięcego pokoju jest nie tylko proste, ale okazuje się dobrą zabawą i przynosi mnóstwo radości. Począwszy od kolorowych tkanin, unikalnych wzorów szafek czy łóżeczek, aż do oryginalnych poduszek i kocyków, wszystko tworzy niepowtarzalną całość i wyjątkową atmosferę. Niezależnie czy jest to tylko mały kącik w sypialni rodziców czy osobny pokoik naszych pociech, dzięki Mulliculli nabierze charakteru. Występuje tak duża różnorodność elementów, że każdy z łatwością dostosuje je do swoich oczekiwań i możliwości, dzięki czemu pokój zamieni się w miejsce doskonale przygotowane i przychylne dzieciom w każdym wieku. Jako architekt, pani Gabriela z przyjemnością doradzi i pomoże w aranżacji, jest także otwarta na nowe propozycje i tematy. 

Dostosowanie wnętrza do potrzeb nowego człowieka w naszej rodzinie to prawdziwe wyzwanie. W dzisiejszych czasach Internet, różnego rodzaju blogi o modzie i dzieciach mogą wprowadzić w prawdziwą konsternację. Dzięki Mulliculli nie mamy się czego obawiać, ludzie tworzący tę firmę to osoby z głową pełną pomysłów i sercem otwartym na ludzi, chętnie wysłuchają opinii rodziców i podpowiedzą, jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić je w życie. Najważniejsze, by dziecko i rodzice czuli się w pomieszczeniu dobrze - i to jest dewiza pani Gabrieli

Jak czytamy na stronie Mulliculli Spełniajmy marzenia swoich dzieci. Czasem niewiele trzeba, by dziecięcy pokój stał się doliną dinozaurów, statkiem pirackim czy prawdziwą komnatą księżniczki. Pamiętajmy, że nasz przedszkolak reaguje na coraz więcej bodźców zewnętrznych. Zauważa coraz drobniejsze różnice i detale.


Zapraszamy na stronę internetową firmy Mulliculli, gdzie możemy znaleźć mnóstwo podpowiedzi, zarówno dotyczących pokoju dla noworodka, jak i dla starszych dzieci. Znajduje się tam także kontakt do pani Gabrieli, która chętnie udzieli większej ilości informacji, gdyby powstały nowe wątpliwości.

2 komentarze: