08 kwietnia 2014

konkurs wiosenny!

Znów wracamy do Państwa po długiej przerwie - tym razem sami nie mogliśmy się doczekać, kiedy uda nam się przekazać tak radosną nowinę! Słońce już mocno przygrzewa, wiosna rozbudziła naturę do życia na dobre, więc i w naszych głowach rodzą się nowe pomysły.

Co myślicie o KONKURSIE? :)


MMDadak Kraków razem z Lewanda takes photos zapraszają na konkurs, w którym do wygrania bezpłatna sesja zdjęciowa. 

Długo zastanawialiśmy się, czy to w ogóle dobry pomysł. Zdjęcia z dzieckiem w studio? Czy to nie stresujące? Czy to nie nazbyt nowoczesne, może lepiej pstryknąć kilka fotek na rodzinnej imprezie? 

Jednak po obejrzeniu zdjęć Anny Lewandy bezzwłocznie podjęliśmy ostateczną decyzję - KONKURS TRWA! Każdy ma szansę na niesamowitą pamiątkę na całe życie, zarówno dla Rodziców i Krewnych, jak i samych Maluszków. Będzie co wspominać! 

Wystarczy tylko polubić nasze fanpage'e i udostępnić zdjęcie. Losowanie odbędzie się zaraz po zakończeniu zgłoszeń. Bez obaw, każdy ma szansę - losowanie zwycięzcy będzie nagrane! :) Więcej informacji w zakładce konkursy!

Oto kilka przykładowych zdjęć z bloga Ani Lewandy, w których się zakochaliśmy! 


 W jednej chwili nasza Pociecha może stać się kim tylko zechce - murarzem, budowniczym, kucharzem! Wyobraźnia dziecka nie ma granic. Czego więc na jeden dzień, na parę godzin, nie stać się z córką lub synem takim właśnie dzieckiem i powygłupiać przed obiektywem? :)Kilka słów o samej Ani Lewandzie... Studiuje architekturę, ukończyła szkołę muzyczną, grając na saksofonie. Z zamiłowania człowiek: wrażliwa, spostrzegawcza, głodna ludzkiego piękna i emocji. Aparat wpadł w jej ręce dawno i stopniowo, samodzielnie postanowiła się z nim zaprzyjaźnić: dziś są nierozłączną parą. A nam pozostaje się z tego powodu cieszyć! :)

Parę pozytywnych słów o niej znajdziecie tutaj (a i nam dostało się trochę ciepłych słów:)...
Po więcej zapraszamy:
MMDadak Kraków
Lewanda takes photos

Wszystkie zdjęcia pochodzą z bloga Anny Lewandy: http://lewandatakesphotos.blogspot.com/. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz